Female Management Network Infóest

Vegyél részt te is a Female Management Network infóestjén! A rendezvényen megismerheted a tagjainkat, a szervezetet és felteheted kérdéseidet is. Csatlakozz az FMN-hez és légy részese valami rendkívülinek.
2022.02.28. 19:10
1093. Budapesti, Corvinus Egyetem
C épület
415.
Információ: rebeka.banyai@stud.uni-corvinus.hu

Az FMN egy Magyarországon egyedülálló női diákszervezet, ahol támogató, baráti közösségként biztosítjuk tagjaink jelentős szakmai, önismereti fejlődését, valamint értékes szakmai kapcsolati hálót kínálunk. Tevékenységink között találsz előadásokat, tréningeket, valamint egy háromlépcsős mentorprogramot aktív tagjaik számára. Célunk, hogy a szervezetből kikerülő nők magabiztosabban és szakmailag felkészültebben léphessenek ki a munkaerőpiacra.

Kiket keresünk?

Motivált, ambiciózus egyetemistákat, akiknek célja karrierjük és képességeik fejlesztése, és szeretnék mindezt egy inspiráló közösség részeként végezni.

Mit kaphatsz tőlünk tagként?

• támogató és összetartó közösséget
  • izgalmas tréningeket egyetemeknél és partnercégeinknél
  • szakmai és önismereti előadásokat
  • részvételt a többlépcsős, Mentor Oscar-díjas mentoring programunkban
  • szakmai lehetőségeket és hozzáférést a szervezet kiterjedt kapcsolati hálójához
  • és rengeteg szuper élményt

Hogyan jelentkezhetsz az FMN-hez?

Első lépésként vegyél részt az infóesten, részletekért pedig keresd a szervezetet a közösségi platformokon:

További információt a Facebook eseménynél találsz.

GEN.:2024.07.27. - 01:39:50