Corvinus fórum és vezetői tájékoztató

Online fórum

A Budapesti Corvinus Egyetem vezetői ezúton meghívják minden kedves munkatársunkat online fórumunkra és vezetői tájékoztató eseményünkre. Egyetemünk vezetői, Lánczi András rektor, Anthony Radev elnök, és új kancellárunk Domahidi Ákos vár Benneteket. A rendezvény témája a Megújulási Program eddigi eredményinek bemutatása, stratégiai céljaink, és az előttünk álló feladatok áttekintése.
Augusztus végén – mint korábban tájékoztattunk róla – az Egyetem vezetői köre egy kétnapos stratégiai workshopon vett részt. Az Egerszalókon megrendezett esemény két napja közös gondolkodással telt el. A workshop fő témája a Megújulási Program keretében megvalósuló projektek státusza volt, majd azt követően a stratégiaalkotási folyamat további lépéseiről folytattak diskurzust.

Ennek tapasztalatairól is beszámolnak majd a vezetőség tagjai.

Az online fórumot TEAMS-en tartjuk, kérdéseiteket pedig a TEAMS chat felületén tehetitek majd fel.

Az online esemény időpontja: 2020.09.17. csütörtök 15.30-17.00

A csatlakozáshoz szükséges TEAMS link