Átmeneti változás az egyetemi mobiltelefon-flotta ügyintézésben

Ismét a Magyar Telekom nyerte azt a Központosított Közbeszerzési eljárást

Ismét a Magyar Telekom nyerte azt a Központosított Közbeszerzési eljárást, mely keretein belül a Budapesti Corvinus Egyetemen a mobiltelefon szolgáltatás igénybe vehető. Az újabb két évre szóló keretmegállapodás aláírása megtörtént.

A következő szolgáltatási időszak 2021. február 6-tól kezdődik, a díjtételek változásáról és az új feltételekről hamarosan tájékoztatást adunk. Mivel a szolgáltató nem változott, a szolgáltatás folytatólagosságát semmi nem befolyásolja.

Fontos információ, hogy a 2020. december 16. és 2021. február 6. közötti átmeneti, passzív időszak alatt nincs lehetőség az egyetemi flottába kívülről (számhordozással) hívószámokat behozni. Az új hívószámok (nálunk lévő SIM kártyák) kiadása ezen időszak alatt is zavartalan lesz.

GEN.:2024.07.27. - 01:14:36