Áramszünet a “C” épületben december 3-án 8.00-12.00 között

Felhívás hallgatóink és oktatóink számára

Tájékoztatjuk minden Egyetemi Polgárt, hogy 2020. december 3-án (csütörtökön) reggel 8:00 és 12:00 óra között az ELMŰ Hálózati Kft. az elektromos erősáramú hálózatán karbantartási munkát végez, melynek következtében az áramellátás szünetelhet a Közraktár utcai “C” épület egész területén. Biztonsági okokból felhívjuk mindenki figyelmét arra, hogy amennyiben a munkálatokat a szolgáltató a jelzett időpont előtt befejezi, a hálózatot előzetes értesítés nélkül visszakapcsolja.

Kérjük, hogy amennyiben olyan gépeket, eszközöket, berendezéseket üzemeltetnek az épületben, melyek működésében az áramtalanítás károkat okozhat, vagy az elektromos hálózat visszakapcsolását követően újraindításuk szükséges, úgy azok fenti időpont előtti kikapcsolásáról, illetve a leállást követő újraindításáról gondoskodni szíveskedjenek.

GEN.:2024.07.27. - 04:59:23