Hallgatói nagykövetünk

Gazdaságinformatikus - alapképzés

Földiák Miklós

Gazdaságinformatikus alapszakos hallgató

“Egyértelműen megállapítható, hogy napjaink üzleti innovációi mögött az informatikának van a legnagyobb szerepe. Bár sok kihívást rejt magában a szak, számomra meghatározó, hogy az oktatók is támogatják egyedi elképzeléseinket, nyitottak az újfajta megoldásokra (persze a tantárgyak keretein belül maradva). Ezt a szakami hátteret egészíti ki az élénk és rendkívül sokszínű hallgatói élet, melyben mindenki megtalálhatja a számára megfelelő programokat. A szakmai és közösségi élet összefonódásaként létrejövő diákszervezeti és szakkollégiumi élet pedig azt gondolom sokunk számára örök élményeket és rendkívüli szakmai fejlődést is biztosít.”

Témák, melyben kérhetitek Miklós segítségét:

• Szak
  • Felvételi
  • Egyetemi élet

E-mail cím: miklos.foldiak@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.

Budapesti Covinus Egyetem

Kövess minket!

Felvételivel kapcsolatos technikai kérdésed van? – felvi.corvinus@uni-corvinus.hu

Hungary 1093 Budapest Fővám tér 8.

GEN.:2024.04.20. - 05:22:44