Hallgatói nagykövetünk

Vállalkozásfejlesztés – mesterképzés

Rádai Zoltán Máté

Vállalkozásfejlesztés mesterszakos hallgató

“A Corvinus életem eddigi legintenzívebb és legmeredekebb fejlődési útját jelentette számomra. Kiváló tanároktól tanulhattam az üzleti élet rejtelmeiről, és számos iparágra szerezhettem rálátást. Az elméleti tudás mellett számos nemzetközi esetversenyen vettem részt és egyenlő felekként két alkalommal a világ legjobb egyetemeit is sikerült legyőznöm. Az Egyetem emellett lehetőséget adott diákszervezeti kereteken belül vezetői készségeim fejlesztésére, illetve kutatási munkába való bekapcsolódásra. A Budapesti Corvinus Egyetem képzéseit olyan kíváncsi emberek számára ajánlom, akik a számos kiteljesedési lehetőség közül szeretnének minél többet kipróbálni, szeretnek csapatban dolgozni és képesek elhinni magukról, hogy világszinten is képesek kiemelkedő teljesítményt hozni.”

Témák, melyben Zoltán segítségét kérhetitek:

• Ösztöndíjak
• Diákszervezetek
• Tanórán kívüli tevékenységek
• Kutatás
• Tudományos élet
• Élet a diploma után

Email: zoltan.radai@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.
GEN.:2024.07.27. - 01:48:25