Hallgatói nagykövetünk

Pénzügy – mesterképzés

Till Gábor

Pénzügy mesterszakos hallgató

“A Corvinus Egyetem egyik hatalmas előnye a széleskörű Alumni hálózatában rejlik. A versenyszféra és közszféra vezető személyeinek többsége korábban hasonlóan a Corvinuson tanult, így gyakori, hogy vezető gazdasági személyek szakmai vendégelőadóként vagy karrier inspirációt nyújtva motivációs céllal térnek vissza az Egyetem falai közé. Ezen rendezvények során kötetlen formában beszélgethetsz vezérigazgatókkal, vállalkozókkal és egyéb sikeres szakemberekkel, így mély ismeretszerzés közben egyedülálló élményekkel is gazdagodhatsz. Ezen kívül a számos diákszervezet közül megtalálhatod az érdeklődésednek megfelelőt, ahol baráti társaságban hozzád hasonló hallgatókkal vehetsz részt egyedi szakmai és közösségi rendezvényeken. ”

Témák, melyben Gábor segítségét kérhetitek:

• Általános információk a szakról
  • Nemzetközi lehetőségek – CEMS
  • Kollégiumok
  • Ösztöndíjak
  • Karrierlehetőségek a pénzügyi szektorban

Email: gabor.till@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.
GEN.:2024.07.27. - 05:05:20