Hallgatói nagykövetünk

Nemzetközi gazdálkodás - alapképzés

Weisz Lili

Nemzetközi gazdálkodás alapszakos hallgató

Mindenképp olyan fiataloknak ajánlanám ezt a szakot, akik nyitottak a körülöttünk lévő történésekre, hiszen minden egyes előadáson és szemináriumon a világ működésének egy újabb szeletébe nyerhetünk bepillantást. Ha szeretsz csoportmunkában dolgozni, ha szeretnéd magadat minél több területen kipróbálni, vagy ha úgy érzed, hogy szereted a kihívásokat és nem ijedsz meg ha prezentálnod kell a társaid előtt, akkor ez a szak tökéletesen illik hozzád! Már az első félévben lehetőségetek lesz megtapasztalni, milyen is az igazi “business world”, és valóságos cégek példáit feldolgozva fejleszthetitek magatokat, és sajátíthatjátok el azt a tudást, amivel később igazán sikeresekké válhattok a karrieretek során.

Témák, melyben kérhetitek Lili segítségét:

• Általános információ a szakról
  • Diákszervezetek (HÖK és más szervezetek)
  • Nemzetközi lehetőségek
  • Miért az angol szak?
  • Kollégiumok
  • Ösztöndíjak

E-mail cím: lili.weisz@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.

Budapesti Covinus Egyetem

Kövess minket!

Felvételivel kapcsolatos technikai kérdésed van? – felvi.corvinus@uni-corvinus.hu

Hungary 1093 Budapest Fővám tér 8.

GEN.:2024.04.20. - 10:14:08