Hallgatói nagyköveteink

Gazdálkodási és Menedzsment – alapképzés

Hervai Nikolett

Gazdálkodási és menedzsment alapszakos hallgató

“Számomra a Budapesti Corvinus Egyetem arról tesz tanúbizonyságot, hogy az életben mind annyit kapunk, amennyi erőt, energiát, kitartást egy adott tevékenységbe fektetünk. Jövőnk megalapozásához elengedhetetlen, hogy olykor kilépjünk komfortzónánkból, folyamatos fejlődést biztosítva ezzel önmagunknak és a minket körülvevő környezetnek. Az egyetem mindennek remek gyakorlati terepet biztosít és igyekszik felkészíteni bennünket további életünkre.”

Témák, melyben kérhetitek Nikolett segítségét:

• Segítség a megfelelő szakválasztásban
  • A gyakorlatorientált oktatási formáról

E-mail cím: nikolett.hervai@stud.uni-corvinus.hu

Bákai Blanka Alexandra

Gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) alapszakos hallgató

“Mindig is külföldre terveztem menni egyetemre, sosem néztem át az itthoni egyetemeket egészen addig, amíg meg nem tudtam milyen lehetőségek vannak a Corvinuson. Ezek után úgy döntöttem, hogy az angol szakon fogok tanulni, és megpróbálok kijutni a dupla diploma programmal Franciaországba, és így is lett. Már otthon is egy nemzetközi közegben tudtam tanulni, sokkal gyakorlatorientáltabb módon, mint számítottam, ami gimnázium után felüdülés volt. Per pillanat pedig éppen Franciaországban töltöm a harmadik évem a Corvinus partneregyetemén, hogy ne csak egy, hanem kettő diplomát kapjak alapképzésem végén.”

Témák, melyben kérhetitek Blanka segítségét:

• Double Degree Program
  • Erasmus
  • Miért az angol szak?
  • Szabadidős tevékenységek

E-mail cím: blanka.bakai@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.

Budapesti Covinus Egyetem

Kövess minket!

Felvételivel kapcsolatos technikai kérdésed van? – felvi.corvinus@uni-corvinus.hu

Hungary 1093 Budapest Fővám tér 8.

GEN.:2024.05.02. - 00:37:41