Idén harminc programmal csatlakozik a Corvinus a Kutatók Éjszakájához

2021-09-06 07:14:34

2021. szeptember 24-én pénteken személyesen és a virtuális térben is számos angol és magyar nyelvű előadással, workshoppal várjuk a résztvevőket az Európa-szerte megrendezett Kutatók Éjszakáján.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

×

Szeptember utolsó péntekén az Egyetem campusa újra megnyitja kapuit a tudomány és kutatás iránt érdeklődők számára, ugyanakkor bőven lehet válogatni az online előadások közül is. Újdonság, hogy ebben az évben már angol nyelvű programokkal is várjuk a külföldi vendégeket.

Az előadók érdekes és aktuális témájú prezentációkon és workshopokon túl kísérlettel, versennyel, beszélgetéssel, laborlátogatással, valamint izgalmas vitaszínházzal is készülnek az eseményre.

A programok teljes listája és részletei a Kutatók Éjszakája honlapon, valamint az alábbi eseményben érhetők el. Böngésszenek a programkínálatban és ismerjék meg a Budapesti Corvinus Egyetem kutatóinak legújabb projektjeit és kutatási eredményeit. Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket szeptember 24-én pénteken 14:00-21:00 óra között online és személyesen is.

További információ

Pap Melinda melinda.pap@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kutatási rektorhelyettes / Kutatásmenedzsment
Kutatási koordinátor
E épület, 203