Kutatási projektek támogatásához lehet pályázni a GVH-nál

2022-12-05 15:26:58

Mikroökonómiai, piacelméleti és alkalmazott mikroökonómiai kutatások valósulhatnak meg a pályázati forrásból.

Corvinus Épület

A Gazdasági Versenyhivatallal kötött támogatási szerződés alapján a Budapesti Corvinus Egyetem támogatási pályázatot ír, amelynek keretében új kutatási projektek finanszírozására kérhetnek támogatást a kutatók. Megkezdett, futó kutatási projektekkel akkor lehet pályázni, ha a projekt nem kapott más forrásból finanszírozást, és annak eredményeit még nem közölték.

Információk:

A sikeres pályázók vállalják, hogy

• kutatási eredményeiket publikálásra alkalmas formában összefoglalják és kézirat vagy műhelytanulmány formájában benyújtják, és
  • bemutatják kutatási eredményeiket a 2023 május végére időzített, a GVH munkatársai számára meghirdetett szakmai fórumon.

Pályázaton elnyerhető támogatás:

• bruttó 800 000 Ft/fő személyi kifizetés

Pályázat benyújtására jogosultak:

• A pályázaton indulhatnak a Corvinus aktív státuszú doktoranduszai és doktorjelöltjei, illetve
  • a 2017. szeptember 1. után PhD fokozatot szerzett, a Corvinuson munkaviszonnyal rendelkező fiatal kutatók és oktatók.

A pályázati támogatás felhasználásának módja, feltételei:

• A személyi kifizetés utólag, a pályázati elvárások sikeres teljesítése után történik.

Benyújtandó dokumentumok:

• kitöltött jelentkezési lap aláírva
  • kutatási terv, amely két oldalban összefoglalja a kutatási kérdést, a módszertant, az adatforrást, a várható ütemezést és az esetleges kutatási előzményeket
  • publikációs lista MTMT oldalról nyomtatható változata.

A pályázati dokumentumokat elektronikusan Bata Zsuzsannának küldhetik el a pályázók a zsuzsanna.bata@uni-corvinus.hu címre. Az aláírt jelentkezési lapot tartalmazó fizikai példányt a benyújtási határidő előtt a C.623-as irodában kell leadni. A pályázatok magyar vagy angol nyelven egyaránt beadhatók. A pályázatok bírálatát a GVH által felkért független bírálok végzik.

Határidők:

A pályázat benyújtásának határideje:

• 2022. december 7. 12.00
  • A támogatási döntés várható időpontja: 2022. december 15. 12.00
  • A pályázatban vállalt feladatok teljesítéséről szóló beszámoló benyújtása (kiegészítő dokumentumokkal együtt): 2023. április 30. 12.00
GEN.:2024.04.25. - 12:44:15