A DÖK Felügyelőbizottsága kiírta a soron következő hallgatói képviselő választás időpontját

2021-04-22 13:25:53

A DÖK soron következő hallgatói képviselő választása április 22-én 12:00 órakor indul, szavazni a következő 10 munkanapon keresztül lehet.

Szavazás menete: a Neptun rendszerén keresztül a hallgatók a saját doktori iskolájuk jelöltjére adhatják le szavazatukat.

Amennyiben a Neptun valamilyen okból nem lenne alkalmas a megadott időpontban a szavazás megindítására, úgy a legközelebbi lehetséges időpontban kell elindítani a szavazást, és az elindítástól számított 10 munkanapig biztosítani a szavazás lehetőségét. Amennyiben ez a helyzet előáll, a hallgatókat a Neptun rendszeren keresztül értesítjük.
Frissítés:
A technikai akadályok elhárultak, így a szavazás a mai napon (május 17.) elkezdődött, a szavazataitokat június elsején 12:00 tudjátok leadni Neptunon keresztül.

A jelöltek listája és bemutatkozása itt érhető el.

Corvinus Stock Photos

GEN.:2022.07.03. - 17:22:18