Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×

Staff

Apáti-Tóth Kata kata.apati-toth@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Kommunikációs vezető / Head of Communication
E épület, 295.1
Phone: +36 1 482 5266 • Ext: 5266
Szandtner Veronika veronika.szandtner@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
PR, belső kommunikációs területi vezető / Team Leader – PR, Internal Communication
C épület, 216
Laufer Gyöngyi gyongyi.laufer@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális és közösségi média vezető szakértő / Senior Digital and Social Media Expert
C épület, 216
Rizek Gyöngyi gyongyi.rizek@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Marketing szakértő / Marketing expert
C épület, 216
Huber Tamara tamara.huber@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Szenior Piackutató / Senior Market researcher
C épület, 216
Görgényi Tímea timea.gorgenyi@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Magyarországi Hallgatói Toborzás Vezető
C épület, 216
Máté Noémi noemi.mate@uni-corvinus.hu
E épület
Phone: +36 1 482 5309
Kutas Viktória viktoria.kutas@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Igazgatósági munkatárs / Institute Fellow
E épület, 270
Phone: +36 1 482 5309 • Ext: 5309
Sasi Rebeka rebeka.sasi@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Szakmai asszisztens / Assistant
E épület, 270
Phone: +36 1 482 5309 • Ext: 5309
Laufer Gyöngyi gyongyi.laufer@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális és közösségi média vezető szakértő / Senior Digital and Social Media Expert
C épület, 216
Andor Márió mario.andor@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Social media menedzser
C épület, 218
Csáki Csilla csilla.csaki@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális asszisztens / Digital assistant
C épület, 218
Fodor Lili Anna lili.fodor@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Social Media asszisztens / Social Media assistant
C épület, 218
Gábor Zoltán zoltan.gabor@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Senior Digitális szakértő / Senior Digital Expert
C épület, 218
Phone: +36 30 016 7690
Kolba Gergely gergely.kolba@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális asszisztens / Digital assistant
C épület, 218
Schima Szonja szonja.schima@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális tartalommenedzser / Digital content manager
C épület, 218
Orlóci Márton marton.orloci@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Digitális Manager / Digital Manager
C épület, 218
Szandtner Veronika veronika.szandtner@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
PR, belső kommunikációs területi vezető / Team Leader – PR, Internal Communication
C épület, 216
Ina Ivanova ina.ivanova@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
International communication assistant/ Nemzetközi kommunikációs asszisztens
E épület
Phone: +36 1 482 5298
Kovács Máté mate.kovacs2@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Közgazdász Online hallgatói blog főszerkesztő / Editor-in-Chief of Közgazdász Online’s Student Blog
E épület
Phone: +36 1 482 5298
Jávor Dániel Richárd daniel.javor@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Magyarországi Hallgató Toborzás Asszisztens / Student Recruitment Assistant- Hungary
C épület, 218
Schlett Anna anna.schlett@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
belső kommunikációs szakértő
C épület, 218
Berente Alexandra alexandra.berente@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
PR, belső kommunikációs asszisztens / PR, internal communication assistant
C épület, 218
Rizek Gyöngyi gyongyi.rizek@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Marketing szakértő / Marketing expert
C épület, 216
Saroková Alexandra alexandra.sarokova@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Rendezvényszervező
C épület, 218
Kiss Bernadett bernadett.kiss@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Rendezvényszervező / Assistant Event Organiser
C épület, 218
Bublik Zita Krisztina zita.bublik@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Grafikus / Graphic
C épület, 218
Bajnok Anna anna.bajnok@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Grafikus / Graphic
E épület, 31
Phone: +36 1 482 5607 • Ext: 5607
Szilágyi Anna anna.szilagyi@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Grafikus gyakornok
C épület, 218
Benyovszky Ádám Barnabás barnabas.benyovszky@uni-corvinus.hu Presidency / Communication
Marketingkommunikációs asszisztens/ Assistant Marketing communications
C épület, 218
Copied to clipboard
GEN.:2021.05.16. - 00:48:32