Vegyél részt az országos hallgatói mentális egészségkutatásban!

2021-11-23 09:54:16

A Felsőoktatási Tanácsadás Egyesület kutatásának célja, hogy képet kapjanak a magyar felsőoktatásban tanuló, aktív státuszú hallgatók pszichés jóllétéről, és feltérképezzék az esetleges lelki nehézségeket.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

A kapott válaszok lehetővé teszik, hogy fejlesszék a hallgatók számára térítésmentesen elérhető pszichológiai szolgáltatásokat, és egyúttal felhívják a döntéshozók figyelmét azokra a területekre, amelyek a meglévőnél nagyobb támogatást igényelnek.

Kérjük, hogy töltsd ki a kérdőívet mielőbb, de lehetőség szerint kutatás első fázisának végéig, 2021. november 30-ig! Ezzel hozzájárulsz ahhoz, hogy a jövendőbeli hallgatók is hatékonyabb támogatást kaphassanak.

A kérdőívért kattints ide!

A kutatásban való részvétel önkéntes és anonim. A kitöltés kb. 15 percet vesz igénybe. A kutatás a Felsőoktatási Tanácsadás Egyesület szervezi, vezetője Dr. Karner Orsolya (tanacsado@ppk.elte.hu), kutatásetikai engedély szám: 2021/357.

GEN.:2021.11.27. - 14:45:15