Tájékoztató az Egyetemi Levéltár használatáról

A Corvinus Levéltára ismét biztosítja a személyes levéltári kutatás lehetőségét.

Corvinus

• előzetes bejelentkezés és annak visszaigazolása szükséges,
  • kedd 9-13 óra és a csütörtök 12-16 óra közötti idősávokban fogadjuk a kutatókat,
  • a kutatóteremben egyszerre csak egy kutató tartózkodhat.

Érdeklődni és bejelentkezni az uniarchiv@uni-corvinus.hu e-mail címen lehetséges.

Az alábbi óvintézkedések betartása továbbra is kötelező az Egyetem egész területén, így a Levéltárban is:

• az orrot és szájat egyaránt eltakaró maszk viselése az Egyetem teljes területén,
  • 1,5 méteres távolságtartás,
  • a Levéltárba érkezéskor kézfertőtlenítés, amelyhez fertőtlenítőszert biztosítunk,
  • kizárólag saját íróeszköz használata.

A Levéltárba történő bejutás a jelenlegi egyetemi belépési rend értelmében a Főépület déli kapuján át lehetséges, ahol testhőmérséklet-mérést követően lehet belépni.

A koronavírus kapcsán kialakult veszélyhelyzethez kapcsolódó, a Corvinus által kiadott aktuális rendelkezések az egyetem honlapján olvashatók.

GEN.:2021.08.05. - 10:32:15