Tájékoztató a 2020/2021. tanév őszi félév szakdolgozat-leadási tudnivalókról

Közeleg a szakdolgozatok leadási határideje, így összegyűjtöttük nektek a legfontosabb információkat és dokumentumokat ezzel kapcsolatban.

Ide kattintva érheted el a szakdolgozat-leadási határidőket szakonként, illetve a Moodle-ben vagy Neptunban való szakdolgozatleadás lépéseit.

Minden egyéb határidő részletesen (pl. belépés a Moodle szakdolgozati kurzusba, kérdőívek kitöltése, szakdolgozat feltöltése) a szakdolgozatot érintően ide kattintva érhető el.

A dolgozat leadásánál a hallgatónak az alábbi témákban kell nyilatkoznia:

• egy nyilatkozatot arról, hogy valóban saját munkát ad le (I. számú melléklet),
  • részt kíván venni a záróvizsgán (II. számú melléklet),
  • egy témavezetői nyilatkozatot (III. számú melléklet),
  • egy nyilatkozatot a dolgozat nyilvánosságról (V. számú melléklet).

Ezen nyilatkozatok tartalmáról itt lehet tájékozódni.

A Moodle-rendszerben leadásra kerülő dolgozatoknál az alábbi két nyilatkozatot kell beilleszteni:

• egy témavezetői nyilatkozatot (III. számú melléklet), itt lehet elérni.
  • amennyiben releváns: párhuzamos képzésben írt szakdolgozatáról szóló nyilatkozatot (IV.számú melléklet), itt lehet elérni.