Sporttal kapcsolatos motivációk

A Budapesti Corvinus Egyetem Sportgazdaságtani Kutatóközpontja a sportfogyasztás és sportmotiváció felmérése céljából végez széleskörű lakossági felmérést. A sporttal kapcsolatos kutatás három fő területet fog át: a résztvevői (aktív) sportolást, a nézői (passzív) sportfogyasztást, valamint a munkahelyi egészség és sport témáját. Kitöltése minden 14. életévét betöltött személy számára nyitva áll és körülbelül 15-25 percet vesz igénybe.

Az idő a Sportgazdaságtani Kutatóközpont számára is érték, így a kitöltők között egy 25 000 Ft-os Extreme Digital Ajándékkártyát sorsolnak ki. Fontos, hogy a nyereményjátékban való részvétel regisztrációhoz kötött: a név és egy tetszőleges e-mail cím megadása mellett a kitöltés végén generált kódra is szükség lesz.

A kérdőív itt érhető el.