Speciális edzésformák, a fokozatosság elve és sportkihívások

Frissen megjelent számunkban számos aktuális, sporttal kapcsolatos kérdésre választ találsz, íme a kedvenc témáink.

• Előfordul, hogy nincs egy szabad órád sem egy kiadós futásra? Megtudhatod, hogy milyen edzésformákkal frissítheted edzéstervedet, amelyek még akár a futásnál is gyorsabban segíthetnek elérni a céljaidat!
  • Gőzöd sincs, hogy rendben van-e a vércukrod és a vérnyomásod? Mindkettő esetén alapvető fontosságú a rendszeres edzés, ám vannak szabályok, amiket nagyon fontos betartani. Légy #formabontó!
  • A télen felkúszott plusz kilók miatt vad edzésbe kezdtél? Nagy hibát követsz el, ha azt hiszed, simán megúszod egy kis izomlázzal. A fokozatosság elve a testedzésre is vonatkozik!
  • Megvan már, hogy idén milyen sportkihívással bizonyítasz magadnak? #stresszoldó tippekért tapadj az UniSportra!
  • Tudtad, hogy közel egymillió magyar kedvenc sportja a horgászat? Ha te is kipróbálnád, nálunk minden infót megtalálsz.
GEN.:2021.03.07. - 21:43:50