Rendkívüli támogatást ad a Corvinus a kollégistáknak

Rendkívüli ösztöndíjat biztosít a kollégiumból kiköltöző hallgatónak a Corvinus pénzügyi kompenzációként. A 20 ezer forintos támogatás nyilvános pályázattal érhető el, amit a Neptunon keresztül, „Rendkívüli kollégiumi COVID ösztöndíj pályázat” címen adhatnak be a hallgatók.

Geo lectures Corvinus Egyetem

A pályázatok december 2-ig nyújthatók be, az egyetem legkésőbb december 15-ig utalja az ösztöndíjat. A pályázatok ellenőrzését a Hallgatói Szociális Bizottság végzi. A támogatásra minden olyan hallgató jogosult, akik november 9-én érvényes kollégiumi bentlakási szerződéssel rendelkeztek.

Az egyetem eltekint emellett a hallgatói jogviszony megszűnését követő szakdolgozatírás, szakdolgozat aktualizálás, szakdolgozatjavítás esetére előírt kötelező szakdolgozat-konzultáció és az azért fizetendő térítési díj alkalmazásától, mind a 2020-21-es tanév őszi, mind a tavaszi félévében szakdolgozatot benyújtó volt hallgatók esetén.

Az 59/2020. (XI. 24.) számú Elnöki Testületi rendelkezés teljes szövege itt érhető el.

A részletes pályázati kiírás hamarosan elérhető és letölthető lesz!