Rendkívüli támogatást ad a Corvinus a kollégistáknak

2020-11-27 10:28:58

Nem kell konzultációs díjat fizetni, ha valaki a jogviszony megszűnése után adja le szakdolgozatát.

Rendkívüli ösztöndíjat biztosít a kollégiumból kiköltöző hallgatónak a Corvinus pénzügyi kompenzációként. A 20 ezer forintos támogatás nyilvános pályázattal érhető el, amit a Neptunon keresztül, „Rendkívüli kollégiumi COVID ösztöndíj pályázat” címen adhatnak be a hallgatók.

Geo lectures Corvinus Egyetem

A pályázatok december 2-ignyújthatók be, az egyetem legkésőbb december 15-ig utalja az ösztöndíjat. Apályázatok ellenőrzését a Hallgatói Szociális Bizottság végzi. A támogatásraminden olyan hallgató jogosult, akik november 9-én érvényes kollégiumi bentlakásiszerződéssel rendelkeztek.

Az egyetem eltekint emellett ahallgatói jogviszony megszűnését követő szakdolgozatírás, szakdolgozataktualizálás, szakdolgozatjavítás esetére előírt kötelezőszakdolgozat-konzultáció és az azért fizetendő térítési díj alkalmazásától,mind a 2020-21-es tanév őszi, mind a tavaszi félévében szakdolgozatot benyújtóvolt hallgatók esetén.

Az 59/2020.(XI. 24.) számú Elnöki Testületi rendelkezés teljes szövege itt érhető el.

A részletes pályázati kiíráshamarosan elérhető és letölthető lesz!

GEN.:2022.01.25. - 17:11:46