Publikációs adatok feltöltése január 20-ig!

A Kutatásmenedzsmet Iroda ezúton hívja fel oktató-kutató munkatársai figyelmét, hogy a 3/2020. (X. 6.) számú rektori rendelkezés értelmében a megjelent publikációik adatait - lehetőleg a mű megjelenését követő két héten belül - legkésőbb minden év január 20. napjáig jelentsék le a Corvinus Könyvtárnak.
Corvinus Egyetem könyvtár

Az adatfeltöltési igényeket az erre szolgáló, a könyvtár honlapján elérhető űrlapon küldjék el.

Bővebb információ a feltöltés menetéről a könyvtár honlapján olvasható itt.

A Kutatásmenedzsment Iroda a Könyvtárral közösen készített publikációs adatbázisát 2021.01.21-én kezdi frissíteni. Azok a publikációk, melyek az adott időpontig nem kerülnek felvezetésre, nem szerepelnek majd a frissített adatbázisban. A korábbiaktól eltérően, az frissített adatbázis a folyóiratok minőségi értékelését tükröző mérőszámokat is tartalmazza.
GEN.:2021.03.07. - 21:40:13