Pekingi delegáció Egyetemünkön

Kínai bizottsági delegáció a Corvinuson

2015. szeptember 15-én, kedden Egyetemünkre látogatott Peking város önkormányzat művelődési bizottságának delegációja. Hivatalos magyarországi útja során a kínai fél egyeztetést folytatott a magyar felsőoktatási intézményekkel a kapcsolatépítésről elsősorban az állami ösztöndíjas hallgatócserék, valamint tapasztalatcsere a továbbképzés és igazgatás területén.

A bizottság tagjai között a Capital Normal University, a Beijing International Studies University, valamint a Beijing University of Technology egyetemek küldöttei is képviseltették magukat.

A küldöttség tagjai voltak Mr. Guo Hu, Director-General, Department of Education, Mr. Guo Guangsheng, Deputy Secretary-General, The People’s Government of Beijing Municipality, Ms. Sun Fang, Division Director, The General Office of the People’s Government of Beijing Municipality, Mr. Meng Fanhua, Vice President, Capital Normal University, Mr. Li Xiaomu, Vice President, Beijing International Studies University, Ms. Shen Congwei, Director, Beijing Municipal Commission of Education Student Affairs Division illetve Ms. Wu Wenying, Director, Beijing University of Technology International Affairs Division.

Egyetemünk részéről Szántó Zoltán oktatási rektorhelyettes úr, Zoltayné Paprika Zita, a Gazdálkodástudományi Kar dékánja és Csekő Krisztina, a Külső Kapcsolatok Igazgatóságának igazgatója fogadta az illusztris vendégeket.

A találkozón készült képek elérhetőek IDE kattintva.

Peking, delegáció, Corvinus

GEN.:2021.07.27. - 21:19:48