Pályázati felhívás Kutatási Ösztöndíjra

A Budapesti Corvinus Egyetem ösztöndíjat ír ki kiemelkedő teljesítményt nyújtó nappali munkarendű, aktív státuszú mesterképzésben tanulmányokat folytató hallgatók számára.

Az ösztöndíj célja, a hallgatók tudományos pályához való közelítése, gyakornoki program keretében történő bevonása a kutatásba, annak érdekében, hogy szakmai tapasztalatot szerezzenek, illetve a pályázati célkitűzések teljesítésével összhangban álló támogatása. Minden ösztöndíjasnak a projektben kialakított 2019/20. tanév 1. (őszi) félévében induló kutatócsoporthoz kell csatlakoznia (az aktuális kutatócsoportokról az alábbi linken tájékozódhatnak a pályázók: http://fiatalkutato.uni-corvinus.hu), kutatási tevékenységének a pályázat célkitűzéseivel tartalmilag összhangban kell állnia, annak érdekében, hogy a pályázati tevékenység során szerezhető tapasztalatok támogatni tudják továbbtanulás esetén a doktori képzésben fennálló követelmények teljesítését, mint végső célt.

Pályázni november 8-ig lehetséges.

A teljes pályázati felhívást ide kattintva érhetitek el.