Pályázati felhívás Jó tanuló, jó sportoló ösztöndíjra

A Jó tanuló jó sportoló ösztöndíj jó tanulmányi és kiemelkedő sporttevékenységet ösztönző, tanévenként egyszeri egyösszegű pénzbeli juttatás. Az ösztöndíj célja a tanulmányaikban és a sportban is kiváló eredményeket elérő hallgatók támogatása.

hallgatói támogatás

Az ösztöndíjra azok az alapképzésben, mesterképzésben, osztatlan képzésben tanulmányo-kat folytató hallgatók pályázhatnak, akik a 2020/2021. tanév 1. (őszi) és 2. (tavaszi) félévé-ben is aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek, valamint 2020. június 10-től 2021. június 10-ig tartó időszakban bármely sportágban kiemelkedő eredmény értek el.

Elsősorban olyan szereplések fogadhatók el, amellyel országos bajnoki, Európa bajnoki, vi-lágbajnoki vagy olimpiai érmet szereztek, de az egyetemi érmek is ide sorolhatók. Csapat-ban vagy egyénileg elért eredményekkel egyaránt lehet pályázni.

Jelentkezni a Neptunban az Ügyintézés / Kérvények / Kitölthető kérvények menüpontjában elérhető „Jó tanuló jó sportoló ösztöndíj 2020/2021” kérvényen keresztül az adatok kitöltésé-vel, a szükséges dokumentumok és igazolások feltöltésével, valamint a pályázat határidőre történő leadásával lehet.

A pályázat leadási időszak: 2021. június 7. 10.00 órától 2021. június 15. 12.00 óráig

További részletek az ösztöndíjról ezen a linken olvashatók.

GEN.:2021.07.27. - 22:24:10