Pályázat pénzügyi támogatásra Erasmus+ ösztöndíjasoknak

Az Erasmus+ programban részt vevő hallgatók szociális alapú pénzügyi támogatására, valamint az Erasmus+ programban részt vevő fogyatékossággal élő vagy tartósan beteg hallgatók kiegészítő pénzügyi támogatására pályázatot hirdetünk a 2020/2021-es tanévre.

A Budapesti Corvinus Egyetem és a Tempus Közalapítvány pályázati lehetőséget hirdet szociális alapú, valamint tartós betegségekre és fogyatékosságra vonatkozó kiegészítő pénzügyi támogatásra azon felsőoktatásban tanuló hallgatók számára, akik a 2020/2021-es tanévben Erasmus+ programországba történő tanulmányi célú vagy szakmai gyakorlati mobilitási ösztöndíjat kívánnak részt venni.

Határidők:

TARTÓS BETEGSÉGRE ÉS FOGYATÉKOSSÁGRA VONATKOZÓ PÁLYÁZATOK:

2020. szeptember 28. (2020 októbere után megvalósuló mobilitás esetén)
2021. január 18. (2021 február után megvalósuló mobilitás esetén)

SZOCIÁLIS ALAPÚ KIEGÉSZÍTŐ TÁMOGATÁSRA VONATKOZÓ PÁLYÁZATOK:

2020. október 28. (2021 tavaszi félévében megvalósuló Erasmus +mobilitás esetén)

Bővebb információ, a pályázati felhívás és a kapcsolódó mellékletek megtalálhatók itt

Kérdés esetén keressétek bizalommal az Erasmus koordinátorokat a student.office@uni-corvinus.hu e-mail címen.

Sikeres pályázást kívánunk mindenkinek!