Oszd meg velünk alapszak utáni terveid! – Kutatunk végzős hallgatóink körében

Kutatást indítunk tehát alapszakos, végzős hallgatóink között. Ez alkalommal jövőbeni terveitek állnak a fókuszban, azt szeretnénk tudni, az alapszak elvégzése után hogyan képzelitek el a jövőtöket.

Egyetemként arra törekszünk, hogy felmérjük igényeiteket, várakozásaitokat; és a Corvinus mesterképzései ezzel, és a munkaerőpiac elvárásaival egyaránt összhangban nyújtsanak képzési programokat.

Most tehát az alapszakos végzősökön a szemünk, osszátok meg velünk terveiteket!

A munkaerőpiac monitorozása egyértelműen igazolja a mesterképzést végzett hallgatók diplomájának magasabb értékét (szakmai értékelésben és fizetésekben egyaránt), mi pedig a legértékesebb diplomák megszerzéséhez szeretnénk hozzásegíteni Benneteket, hogy itt az itt töltött évek alatt a legtöbbet hozhassátok ki mind magatokból, mind a Corvinusból.

A Corvinus Megújulási Program keretében végzett kutatássorozatunk eleme ez a kutatás is.

A kérdőívet Neptun üzenetben kapták meg az érintettek.

Kitöltési határidő: 2020. szeptember 30.

A kitöltés körülbelül 5 percet igényel, és asztali gépről, mobilról vagy tabletről egyaránt elvégezhető. (Ha a kitöltés félbemarad, akkor az azonos eszközről később is folytatható.)

Bármilyen kérdés, probléma esetén keressétek munkatársunkat a tamara.huber@uni-corvinus.hu címen!