Összegyetemi EMIS – webinárium-sorozat

2021-11-22 17:24:00

Az EMIS három részből álló angol nyelvű online bemutatóval nyújt segítséget a magyarországi felhasználóinak, amelynek során minden alkalommal más-más terület kerül a középpontba.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

A webinárium tematikája, időpontjai és regisztráció:

1. Ágazati elemzések: előrejelzések országos, régiós és globális szinten, ágazati benchmark, ágazati mutatók, hírfolyam testreszabása
    november 24., 16.00-17.00 – Regisztráció
  2. Cégelemzés: az EMIS-ben megtalálható cégek, a róluk elérhető információk, céglisták létrehozása, tömeges adatletöltés, cégek pénzügyi összehasonlítása, M&A tartalmak
    december 1., 16.00-17.00 – Regisztráció
  3. Országelemzés: milyen országadatok találhatók meg az EMIS-ben és hogyan, országok összehasonlítása indikátorok mentén, előrejelzések, országkockázati elemzések
    december 8., 16.00-17.00 – Regisztráció

Röviden az EMIS-ről: az EMIS a fejlődő gazdaságok vezető üzleti információs adatbázisa, amely adatokat és elemzéseket tartalmaz céges, ágazati, országos szinten, emellett M&A adatbázissal és nemzetközi hírfolyammal is segíti a kutatási munkát. Az információk forrásai olyan neves elemzőházak, mint a Frost & Sullivan, MarketLine, Euromonitor, The Economist stb. Az EMIS-t több mint száz egyetem és több ezer cég használja világszerte naponta.

További információ az alábbi linken található.

GEN.:2021.11.27. - 14:21:14