Olvasd a legfrissebb, egyetemi sportélettel kapcsolatos híreket az UniSport oldalán!

2020-09-17 06:15:47

Ízelítő a tartalomból:

• Rekordotdöntött a budapesti központtal megrendezett digitális FISU World FORUM 2020#kattanjrá, tudj meg mindent, miként zajlott az egyetemi sport egyiklegkiemelkedőbb eseménye!
  • Új elnök került a MEFS élére, de az alelnökök és abizottságok tagjait sem kímélte a változás szele.
  • Ajárványhelyzet ellenére a MEFOB-okból sem volt hiány az utóbbi időben. Atlétika,triatlon, strandröplabda és strandkézi sportágakban mérettek meg abevállalós hallgatók.
  • Kiss Csaba, aMiskolci Egyetem hallgatójaaz aktuális #jóarc, aki kiválóan teljesített a fehérvári Atlétika MEFOB-on.
  • A #formabontórovatban a népszerű edzésmódszerekről és az otthon főzésételmérgezési kockázatairól olvashatsz.
  • #Stresszoldókéntpedig a nyitottá vált egyetemi túralehetőségek között böngészhetsz.

Minden infó megtalálható itt!

GEN.:2021.10.25. - 01:12:08