Olvasd a legfrissebb, egyetemi sportélettel kapcsolatos híreket az UniSport oldalán!

Ízelítő a tartalomból:

• Rekordot döntött a budapesti központtal megrendezett digitális FISU World FORUM 2020 #kattanjrá, tudj meg mindent, miként zajlott az egyetemi sport egyik legkiemelkedőbb eseménye!
  • Új elnök került a MEFS élére, de az alelnökök és a bizottságok tagjait sem kímélte a változás szele.
  • A járványhelyzet ellenére a MEFOB-okból sem volt hiány az utóbbi időben. Atlétika, triatlon, strandröplabda és strandkézi sportágakban mérettek meg a bevállalós hallgatók.
  • Kiss Csaba, a Miskolci Egyetem hallgatója az aktuális #jóarc, aki kiválóan teljesített a fehérvári Atlétika MEFOB-on.
  • A #formabontó rovatban a népszerű edzésmódszerekről és az otthon főzés ételmérgezési kockázatairól olvashatsz.
  • #Stresszoldóként pedig a nyitottá vált egyetemi túralehetőségek között böngészhetsz.

Minden infó megtalálható itt!

GEN.:2021.07.25. - 15:46:25