Oktatói ötletpályázat a KEDGE Business School szervezésében

A járványhelyzetre való tekintettel a KEDGE 5 vegyes tanfolyamot indít alapszakos hallgatói számára, és 6 online tanfolyamot biztosít mesterképzésen résztvevő hallgatóinak online formában. A nemzetközi online képzést elősegítendő a KEDGE ötletpályázatot hirdet a partnerintézmények oktatói számára.
Corvinus Stock Photos
Egyetemünk oktatóinak lehetősége van javaslatokat benyújtani a KEDGE képzéseire a következő tanévre (2021/2022). A pályázati tanterveknek tartalmazniuk kell a kurzus tartalmának, témáinak, a foglalkozás részletes vázlatának világos leírását, valamint a hallgatók részletes értékelését (az elvárt minimum egyéni értékelés: 60%). A pályázat értékelésekor külön figyelmet fordítanak az akadémiai színvonalra, a tanfolyam tartalmára, az online környezethez való alkalmazkodóképességre és a két különböző program többi moduljára vonatkozó pedagógiai folyamatosságra.

Pályázati határidő: 2021.05.02.

Kérjük, 2021. május 2-ig töltse ki a mellékelt kérdőívet az elérhetőségeiről és a tanfolyamra vonatkozó javaslatáról.

További részletek a képzésről és a pályázatról:

• E-mailen: international.seminar@kedgebs.com
GEN.:2021.05.12. - 07:43:29