Nemzetközi kutatás a Corvinus hallgatói körében

A Budapesti Corvinus Egyetem Kommunikáció és Szociológia Intézet egy nemzetközi kutatás keretében szeretné megismerni, hogyan hat a koronavírus a hallgatók életére. A kutatásban 27 ország vesz részt. Magyarországon a Corvinus Egyetem hallgatói mellett a Debreceni Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem hallgatói töltik ki a kérdőívet. A Corvinus Egyetemen az MTA-BCE Társadalomepidemiológiai Kutatócsoport koordinálja a nemzetközi kutatást.

Kérjük, szánj egy kis időt erre a fontos nemzetközi kutatásra és segítsd a munkánkat! Oszd meg velünk a koronavírussal kapcsolatos tapasztalataidat, és töltsd ki a kérdőívet! A válaszaid fontosak számunkra. Ezzel hozzájárultok ahhoz, hogy megtudjuk, a Corvinus hallgatóit ugyanúgy érinti-e a vírus, mint más országok más egyetemeinek hallgatóit.

A kérdőívet a Corvinus-os e-mailjeid között találod meg. Figyeld a postaládát!

A nemzetközi kutatásról további információ itt olvasható