MNB Ösztöndíj – Alkalmazott közgazdaságtan és Nemzetközi tanulmányok alapképzésen

A Budapesti Corvinus Egyetem pályázatot hirdet az MNB közreműködésével megvalósuló képzések önköltséges hallgatóinak támogatására.
A pályázat célja, hogy az Egyetem és a Magyar Nemzeti Bank együttműködésének eredményeként ösztöndíj formájában támogassa az MNB közreműködésével megvalósuló
  • alkalmazott közgazdaságtan alapképzési szak (magyar nyelven)
  • nemzetközi tanulmányok alapképzési szak (magyar nyelven)
önköltséges, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatók tanulmányait a felvételi eredményük alapján. Az MNB és az Egyetem által delegált tagokból álló Irányító Bizottság jogosult eldönteni, hogy jelen pályázati kiírás keretében hány önköltséges hallgatónak ítéli meg az ösztöndíjat.

A pályázati időszak 2020. október 27. (kedd) 12.00 órától kezdődik.
A pályázati kérelem benyújtásának határideje: 2020. november 5. (csütörtök) 12.00 óra

További részletekről és a pályázás feltételeiről itt olvashat.