Megváltozott a rendszeres szociális ösztöndíj leadásának határideje

A felsőbb éves hallgatók július 16-ig, míg az elsőévesek július 28. és 31. között pályázhatnak.

Apályázat útján elnyerhető, maximum öt hónapra igényelhető juttatási forma céljaa rászoruló hallgatók anyagi támogatása a felsőfokú tanulmányaik elvégzésében. Mindenolyan egyetemi polgár jogosult annak igénylésére, aki teljes idejű, azaznappali munkarendű alap-, vagy osztott, illetve osztatlan mesterképzésben veszrészt a BCE-n.

Azösztöndíj igénylésére megnyitott kérvény aNeptun/Ügyintézés/Kérvények/Kitölthető kérvények menüpontban „Rendszeresszociális ösztöndíj pályázat 2020/21/1” néven érhető el. A pályázatot addig nemlehet leadni, míg a pályázó minden, általa elbírálni kívánt körülményhez nemtölti fel a szükséges igazolást.

Apályázat leadási határideje megváltozott.

A felsőbb évesek:

• 2020. július 16.08:00-ig pályázhatnak,
  • hiánypótlásra pedig július 23. 12:00-ig van lehetőségük.

Azelsőévesekre vonatkozó határidők az alábbiak szerint alakulnak:

• a kérvény 2020.július 28-án 10:00-kor válik elérhetővé számukra, és egészen július 31.12:00-ig adhatják le azt.
  • Nekik augusztus 7-én 12:00-ig van lehetőségük ahiányzó dokumentumok pótlására.

Azösztöndíj odaítéléséről a Hallgatói Szolgáltatások vezetője dönt. Jogorvoslatraa határozat közlésétől számított 15 napig van lehetőség a Neptunban leadottfelülbírálati kérelem benyújtását követően.

GEN.:2021.09.24. - 09:57:22