Megrendezzük az oklevélátadókat

Hallgatóink ismét személyesen ünnepelhetik az oklevelük átvételét.

Több megoldás mérlegelését követően, az Egyetemhez és a HÖK-höz érkezett az oktatói és hallgatói visszajelzések, valamint a járványügyi helyzet – és az ennek hatására meghozott jogszabályi rendelkezések – enyhülésével úgy döntöttünk, hogy megrendezzük az oklevélátadó ünnepségeket.

A diplomaosztókat több turnusban tartjuk, egyszerre körülbelül 200 hallgató veheti át ebben a formában az oklevelét július 20. és 23. között a C épület nagyelőadójában.

A részvételnek nem feltétele a védettségi igazolvány, így minden diákunknak lehetőséget adunk arra, hogy a megszokott keretek között vehessék át diplomájukat. A részvétel regisztrációhoz kötött, az érintetteket e-mailben értesítettük.

Azok a hallgatóknak, akik nem tudják személyesen átvenni az okleveleiket, augusztusban postai úton küldjük el azt.

Ezen az ünnepségsorozaton a 2020/2021-es tanév tavaszi félévében végzett hallgatók oklevélátadása történik meg. A korábban elmaradt ünnepségek pótlásáról a későbbiekben adunk tájékoztatást.

GEN.:2021.08.05. - 11:01:26