Megjelentek a 2021/2022 évi Új Nemzeti Kiválósági Ösztöndíj pályázat felhívásai

2021-04-19 03:59:54

Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2016-ban indult, több témakörben kiírt ösztöndíjpályázatokat magában foglaló program, melynek célja, hogy a felsőoktatásban részt vevő hallgatói, kutatói kiválóságot támogassa. Az ÚNKP olyan – alap-, mester- vagy doktori képzésben tanuló – hallgatókat, doktorjelölteket, valamint fiatal oktatókat, kutatókat támogat, akik a programban részt vevő felsőoktatási intézményben eredményes kutatási és alkotói tevékenységet folytatnak. A fogadó felsőoktatási intézmények nyertes pályázóik ösztöndíjösszege 40 százalékának megfelelő kutatási-működési támogatásban részesülnek. A pályázni szándékozók legfontosabb előzetes feladata, hogy a kutatási témájukhoz kapcsolódóan témavezetőt találjanak, akivel a kutatási ötletet/ tervet egyeztetni tudják.

A 2021/2022-es tanévi ÚNKP pályázatokat kizárólag elektronikus úton kell benyújtani az unkp_bce@uni-corvinus.hu email címen.

• A pályázat benyújtásához szükséges intézményi befogadó nyilatkozatokat rektori aláírás céljából a fenti e-mail címen 2021.05.20-ig fogadjuk.
  • Kérdéseiket is ezen az címen küldjék meg a Pályázati Projektmenedzsment számára.
  • Átmenetileg a Covid-19 járványhelyzet kapcsán elrendelt home office miatt az ösztöndíjprogrammal kapcsolatosan munkatársaink telefonon nem elérhetőek, elsősorban a fenti e-mail címen nyújtanak tájékoztatást.
GEN.:2021.10.27. - 06:40:16