Megjelent az UniSport 32. lapszáma

Új sportágak az ötkarikás játékok között, dübörög a Beutyrobic és a hegymászás alapjai az UniSport 32. lapszámában.

A legfrissebb szám tartalmából:

• Új sportágakkal frissült az olimpiai játékok repertoárja: #kattanjrá a hullámlovaglásra és kerülj képbe a gördeszkázással is!
  • Dübörög a Beautyrobic sikere, mely sokszínűségével hozza csúcsformába lelkes híveit. Ha még nem hallottál róla, lépj a tettek mezejére és tégy egy újabb bekezdést az idei kihívásaid listájára!
  • A hegymászás is egyre előrébb kúszik az outdoor sportok népszerűségi listáján, az UniSport most utat mutat az alapokhoz.
Leköszönő lapszámunk rendhagyó módon 5 #jóarccal búcsúzik:

• Valter Attila az EKE büszkeségeként mesél kerékpáros sikereiről,
  • Péni István (BCE) és Dénes Eszter (SZIE) sportlövők jövőbeni terveiket latolgatják,
  • az NJE Sportközpont vezetője: Járdi Ádám és az SZTE sportiroda vezető: Szász Róbert az egyetemeiken zajló sportmunkába avatják be az olvasókat!
GEN.:2021.03.07. - 21:53:25