Megjelent a Corvinus Law Papers legfrissebb száma

A Corvinus Law Papers sorozatot a Budapesti Corvinus Egyetem Gazdasági Jogi Tanszéke indította útjára 2015-ben.
A sorozat elsődleges célja az, hogy a Gazdasági Jogi Tanszékhez kapcsolódó munkatársak által végzett kutatások egyes részeredményeit – magyar, illetve idegen nyelven – kutatási jelentések, műhelytanulmányok, vitaanyagok, valamint esszék formájában közzétegye.

A Corvinus Law Papers – a Gazdasági Jogi Tanszéken végzett tudományos kutatómunkáról való folyamatos tudósítás mellett – helyet kíván biztosítani az elsősorban oktatási célú segédanyagok publikálásának is.

Corvinus Law Papers 1/2021 számának címe: Csöndes Mónika ¬¬– Polgári anyagi jogi szempontú észrevétel ’A bűncselekménnyel okozott kár, illetve sérelemdíj megtérítése iránt indított gyorsított perről’ szóló 2020. évi LXX. törvény címéhez és szövegéhez.

A műhelytanulmány – és a CLP korábbi számai – elérhető a BCE Corvinus Kutatások intézményi repozitóriumban.
GEN.:2021.03.07. - 21:54:07