Meghosszabbítottuk a TDK regisztrációs határidejét

2021-02-26 11:42:38

Plusz egy hét áll rendelkezésre a jelentkezéshez, így 2021. március 8. (hétfő) éjfélig van rá lehetőség.

Corvinus

Miért vegyél részt rajta?

A Tudományos Diákköri Konferencia nemcsak presztízskérdés és kutatópalánták terepe, hanem lehetőség arra, hogy egyetemi hallgatóként véghez vigyünk egy komoly projektet. A TDK-zás komoly jelzés egy állásinterjún, fontos készségeket fejleszt, és új ismeretségeket is nyerhetünk.
Hogyan jelentkezhetsz?
A versennyel kapcsolatos minden hasznos információ (határidők, szekcióismertetők, versenykiírás stb.) az egyetem TDK honlapján elérhető.

A regisztráció az online rendszerfelületen keresztül zajlik.

Azoknak, akik szeretnének jelentkezni, javasoljuk, hogy tájékozódjanak a szekcióleírásokból, válasszanak témát, keressék meg mielőbb a választott témavezetőt, készítsék el az absztraktot, és ezt követően regisztráljanak. Idei újdonság, hogy először a 2021. évi kiírásban az elsődleges szekció mellett az OTDK-hoz hasonlóan meg kell adni egy másodlagos és harmadlagos szekciót is.

Kérdések, kérések és problémák esetén fordulj bizalommal a tudományterületi TDK-felelősökhöz vagy vedd fel a kapcsolatot az ETDT-vel az alábbi email-címen: etdt@uni-corvinus.hu e-mail címen.

Bízunk benne, hogy minél többetekkel találkozunk a TDK-n!

Egyetemi Tudományos Diákköri Tanács (ETDT)

GEN.:2021.10.20. - 05:02:35