Megállapodás a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetemmel

Együttműködés a két egyetem között

2015. június 30-án, Kolozsvárott írta alá Rostoványi Zsolt, Egyetemünk rektora és Dávid László, a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem rektora a a két intézmény közötti együttműködési megállapodást.

A két egyetem deklarálta, hogy a jövőben a meglévő programjaikat támogató közös tevékenységeket végeznek, illetve közös projekteket, programokat hoznak létre és működtetnek.

A partnerség lehetőségét többek között a hallgatók, oktatók és kutatók, illetve oktatási anyagok cseréjében, az adminisztratív szervezeti egységek, valamint a könyvárak közötti együttműködésében nevesíti a dokumentum.

Az ünnepélyes aláíráson Rektor úr mellett Palkovics László tudományos rektorhelyettes úr, Szántó Zoltán oktatási rektorhelyettes úr és Paprika Zita, a Gazdálkodástudományi Kar dékán asszonya képviselték Egyetemünket.

Sapienta Egyetem, Corvinus

GEN.:2021.07.27. - 21:08:12