Május 5-től nyitnak a Könyvtár olvasótermei

2021. május 5-től a könyvtári olvasótermek látogathatók a védettségi igazolvánnyal rendelkező, érvényes tagságú beiratkozott olvasók számára.
Corvinus Egyetem könyvtár
Nyitvatartás: hétfő – péntek 9:00 – 18:00. A konzultációs szobák technikai okok miatt zárva tartanak. A védettségi igazolvánnyal nem rendelkező corvinusos egyetemi polgárok és az érvényes tagságú beiratkozott olvasók a kölcsönzést online előrendeléssel, a könyvtár bejáratánál történő átvétellel vehetik igénybe. A beiratkozás, tagsághosszabbítás a külső olvasók számára átmenetileg szünetel,b corvinusos egyetemi polgárok kérhetik a könyvtári regisztrációt és a tagsághosszabbítást. A készpénzkezelés szünetel.

A személyes látogatás szabályai:

• A könyvtárba lépéskor szükséges bemutatni a védettségi igazolványt és könyvtári kártyát.
  • A maszkviselés kötelező a könyvtár egész területén! Kizárólag az olvasói asztaloknál megengedett a maszk nélküli olvasás, tanulás.
  • A személyes távolságtartás kötelező.
  • Az olvasótermekben és az e-laborokban csak a székkel ellátott tanulóhelyek használhatók. A székek nem vihetők el más helyre!
  • A kihelyezett kézfertőtlenítők használata javasolt.
GEN.:2021.06.21. - 19:00:45