Kutatási hét a Teamsen

Meghívó a Kutatási Hét online előadássorozatára, mely 2020. június 8-12. között kerül megrendezésre.

Színes és érdekes programokkal várunk minden kedves érdeklődőt a Kutatási Hét előadásain a Teams-ben!

Az elmúlt években a G-karon már hagyománnyá vált Kutatási Hetet idén online formában folytatjuk, ahol az egyetem termei helyett az online térben lehet kutatással kapcsolatos témákról beszélgetni, tapasztalatot cserélni.

Szeretnéd megosztani a COVID19 kényszer okozta átállás tapasztalatait? Érdekel, hogy a negyedik ipari forradalom technológiai kihívásai mennyiben befolyásolták a fővárosi szakképző intézmények működését? Szeretnéd megismerni a publikálás „illemszabályait”? Szeretnél pontos információt szerezni a kutatási ügyekről és publikációs irányokról?

Ilyen és ehhez hasonló előadások, workshopok közül válogathatsz a Kutatási Hét programjából.

Csatlakozz egyszerűen online, az előadások helyszíne a Kutatási hét online TEAMS felülete (kódja:of9xijp).

A teljes programot keresd honlapunkon.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A szervezők:

Bordás - Tóth Éva, Fazekas Nóra, Kiss Gabriella, Matolay Réka és a Kutatásmenedzsment Iroda