Kimagasló OTDK-eredmények sportgazdaságtan témában

Gratulálunk az eredényeikhez!

A 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencián öt olyan kiemelkedő hallgató is helyezést vagy különdíjat nyert, akik témavezetői a Sportgazdaságtani Kutatóközpont tagjai.

Végzős hallgatók

A sportgazdaságtani témában versenyző hallgatók összesen egy első, egy harmadik helyezés, és három különdíjat értek el:

Claro Dániel, Közgazdaságtudományi szekció, Ágazati gazdaságtan – sport és gazdaság tagozat: 1. helyezés
Dolgozatának címe: „A 2018-as FIFA labdarúgó világbajnokság hatásainak elemzése”. Témavezető: Dr. Havran Zsolt.

Pataki Balázs, Közgazdaságtudományi szekció, Vállalatgazdaságtan – vállalkozások tagozat: 3. helyezés
Dolgozatának címe: „Contract year hatás az NBA-ben”.
Témavezető: Dr. András Krisztina.

Gerics Dorottya Borbála, Közgazdaságtudományi szekció, Vállalatgazdaságtan – vállalkozások tagozat: Különdíj
Dolgozatának címe: „Milyen hatást érhet el a Minimotor projekt?”
Témavezető: Dr. Kozma Miklós.

Szarka Álmos, Közgazdaságtudományi szekció, Ágazati gazdaságtan – sport és gazdaság tagozat: Különdíj
Dolgozatának címe: „Milliárdos befektetők hatása az európai hivatásos labdarúgásra” Témavezető: Dr. Havran Zsolt.

Babos András, Közgazdaságtudományi szekció, Vállalatgazdaságtan – vállalkozás és piaci siker: Különdíj
Dolgozatának címe: „Az utánpótlás-nevelés, a játékospiaci stratégia és a nemzetközi eredményesség kapcsolata a FK Crvena Zvezda példáján keresztül”. Témavezető: Dr. Havran Zsolt.

Gratulálunk az eredényeikhez!

Az OTDK corvinusos eredményeinek beszámolója itt olvasható.

GEN.:2021.08.05. - 10:09:23