Kérdőív gólyáinknak

Egyetemünk minden évben felmérést végez elsőéves alapszakos és mesterszakos hallgatói körében. Azt szeretnénk Tőletek megtudni, hogy hogyan jutottatok el hozzánk a Corvinusra, miért minket választottatok, és milyen várakozásaitok vannak az itt töltött évekre (pl. a tanulmányaitokra, a közösségi életre és sok más területre vonatkozóan).

Miért a Corvinus és mit vársz az Egyetemtől?

Nagyon fontos a számunkra a visszajelzésetek, kérünk Benneteket, hogy töltsétek ki online kérdőívünket, melyet a tegnapi napon küldtek el Nektek e-mailben a „stud”-os e-mail címetekre Gólya felmérés tárggyal!

A kérdőív kitöltésének ideje meghosszzabbításra került október 13-ig (éjfél)!

A Corvinus megújulása, további fejlesztése a Tőletek kapott visszajelzésektől is függ; súlya és jelentősége van a válaszaitoknak. A kutatásban való részvétel önkéntes, a kutatás eredményeiről a Corvinus kommunikációs felületein olvashattok majd.

Előre is köszönjük a kitöltéseket!

#együttalegjobbak #CorvinUS