Január 22-ig jelentkezhetsz a PRMIA Risk Management Challenge-re

A Professional Risk Managers’ International Association (PRIMA) 2021-ben 7. alkalommal hirdeti meg a nemzetközi kockázatkezelési esettanulmány versenyét, a PRMIA Risk Management Challenge-t. A megmérettetés egy olyan esetverseny, ahol a hallgatóknak - kilépve az osztályterem falai közül - valós üzleti helyzetekben kell bizonyítaniuk rátermettségüket. A versenyhez számos nemzetközi tagszervezet mellett a Magyarország is csatlakozott.

A megmérettetésre 3-4 fős csapatok jelentkezhetnek, és kiváló lehetőséget kínál a versenyzők számára tudásuk, kritikai gondolkodásuk, valamint vezetési- és prezentációs készségeik fejlesztésére.

A regionális (magyar) fordulóra január 22-ig lehet jelentkezni és március 20. és 28. között zajlik.

Az innen győztesként kikerülő csapat amellett, hogy megszerzi a nemzetközi döntőn való részvétel jogát, 1.000.000 forint díjban is részesül. A végső győztes nyereménye 10.000 dollár.

További részletekért a helyi forduló egyik szervezőjéhez, Dömötör Barbarához fordulhatnak.