Itt foglalhatsz időpontot, ha személyesen kell bemenned a Hallgatói Irodába

Nem tudod elkerülni a személyes ügyintézést, esetleg ideiglenes diákigazolványt szeretnél átvenni? Bár a hallgatói ügyintézés ebben a félévben főleg online működik, bizonyos esetekben időpontfoglalást követően személyes ügyintézésre is van lehetőségetek. Ebben segít az újonnan létrejött időpontfoglalási rendszer.

A hallgatói ügyintézés továbbra is elsősorban online formában marad, ezért arra kérünk Titeket, hogy a magyar nyelvű képzés esetén a hallgatoi.iroda@uni-corvinus.hu, nem magyar nyelvű képzés esetén a student.office@uni-corvinus.hu e-mail címre küldjétek el kérdéseiteket, kéréseiteket az egyetemi e-mail címetekről (keresztnev.vezeteknev@stud.uni-corvinus.hu).

Bizonyos esetekben viszont szükség van személyes ügyintézésre (pl. Ideiglenes diákigazolvány átvétele), ilyenkor az ügyfélfogadási időben előre egyeztetve, időpontfoglalást követően van lehetőség ügyintézésre.

Személyes ügyintézésre az időpont foglalási rendszer az alábbi címeken érhető el:

- magyar nyelvű képzések esetén itt tudtok időpontot foglalni,

- angol nyelvű képzések esetén pedig ezen a linken keresztül tudjátok igénybe venni a szolgáltatást.