Ismét lehet pályázni Alba Regia Felsőoktatási Ösztöndíjra

A Corvinus Egyetem Székesfehérvári Campusának hallgatói számára ismét elérhető az Alba Regia Felsőoktatási Ösztöndíj. A pályázatok benyújtási határideje: 2021. szeptember 27.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

A Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata által kiírt pályázatra minden 25. életévét be nem töltött, a székesfehérvári campuson aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező egyetemista jelentkezhet. A felsőbb éves hallgatóknál feltétel, hogy a pályázat benyújtását megelőző félévben a tanulmányi átlagnak el kellett érnie a legalább 3,75 -ös átlagot, valamint a pályázónak rendelkeznie kell a benyújtást megelőző legutolsó aktív félévre vonatkozóan a mintatanterv által az adott félévre előirányzott kreditmennyiség kilencven százalékával. Az Alba Regia Felsőoktatási Ösztöndíj összege a 2021/2022-es tanév 1. félévére: 75.000, -Ft.

GEN.:2021.09.28. - 04:10:24