Formabontó edzésötletek, stresszoldó tippek és a legújabb sporthírek – Megjelent az UniSport 26. száma

Habár idén jócskán megborult a világ rendje, érdemes hasznodra fordítani a változást! Az online oktatással és az esti szórakozás idejének korlátozásával rengeteg hallgató időbeosztása lazult. Mondd, TE mivel töltöd a szabad óráidat?

Gondolkodtál már azon, hogy felhúzd és csatasorba állítsd a szekrény mélyén porosodó görkoridat? Vagy hogy lehozd a padlásról a régi gördeszkádat? Az UniSport legújabb számában jónéhány #forma_bontó ötletet találsz a szabadtéri edzés előnyeiről és a lehetőségekről.

A kiadvány legújabb száma #képbe_hoz a DE HÖK brutál népszerű e-sport bajnokságával kapcsolatban, olvashatsz a röplabda NB I felemás szezonkezdetéről, és megtudhatod azt is, hogyan edz a Dunaújvárosi Egyetem női vízilabdacsapata online órák közben.

#Jó_arc az SZE e-sport büszkesége: Boresz, aki kimagasló képességeivel már egy profi szerződést is bezsebelt egy spanyol klubtól.

Ha pedig rajtad van már a vizsga-para #stressz_oldó tippekért, és extra túraajánlatokért #kattanj_rá az UniSportra

budapest, hősök tere