Fenntartói pályázati kiírás a Budapesti Corvinus Egyetem rektori pozíciójának betöltésére

A rektori megbízás 2021. július 1. napjától tölthető be

A Maecenas Universitatis Corvini Alapítvány pályázatot hirdet a Budapesti Corvinus Egyetem rektori megbízásának ellátására.

A megbízás időtartama határozatlan idejű munkaviszony létesítése mellett határozott időre 2021. július 1. napjától legfeljebb 2025. június 30. napjáig szóló rektori megbízás teljes munkaidőben, vezető állású munkavállalóként.

A betöltendő megbízással járó főbb felelősségi körök közé tartozik a Budapesti Corvinus Egyetem nemzetközi oktatási és kutatási beágyazottságának, hazai és nemzetközi oktatási és kutatási hálózatainak erősítése; az oktató-kutató és hallgatói közösség nemzetköziesítése; valamint az intézmény innovációs potenciáljának növelése.

A pályázás feltételeiről bővebb információ a hivatalos pályázati felhívásban olvasható. A kiíró lehetőséget biztosít a pályázók számára arra, hogy a pályázat-beadási szakaszban konzultációt folytassanak az egyetem vezetőivel. Az erre vonatkozó kéréseket a muctitkarsag@uni-corvinus.hu e-mail címen kérjük jelezni!

GEN.:2021.07.29. - 22:26:39