Fájó szívvel búcsúzunk Jeles Esztertől

2021-10-13 08:48:14

Mély megrendüléssel értesültünk arról, hogy hallgatónk, Jeles Eszter tragikus körülmények között elhunyt.

Eszter zsokéként vett részt a Fegentri Női Amatőrlovas Világbajnokság isztambuli versenyén, ahol szeptemberi 5-i balesetét követően 13 napon át küzdött az életéért. Halálával nemcsak egy kiemelkedő sportolótól búcsúzunk, hanem egy kiváló hallgatónktól is.

Eszter a Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodási és menedzsment alapszakos hallgatója volt, szeptemberben kezdte meg utolsó félévét Kisvállalkozás szakirányon. Szakdolgozatával jól haladt, amit ősszel adott volna le a lovassporthoz és a lóversenyek gazdasági lehetőségeihez kapcsolódó témában. Mind hallgatótársai, mind oktatói elismeréssel nyilatkoztak arról, hogy nemcsak a tanulmányaiban teljesített jól, hanem mellette teljes odaadással sportolt is. Utazása előtt büszkén számolt be arról, hogy nemzetközi versenyen, amatőr világbajnokságon vehet részt Isztambulban.

Nincsenek szavak arra, amikor egy gyermeket veszítünk el, az Egyetem hallgatói és munkatársai osztoznak a család gyászában.

Nyugodjék békében!