Első helyezést ért el a Corvinus csapata az I. Ács Antal esetmegoldó versenyen

A vezetés és szervezés mesterszakunk hallgatóiból álló csapat győzött a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar Vezetés- és Szervezéstudományi Intézete által első alkalommal megrendezett Ács Antal Esettanulmány Megoldó Versenyen.

A május 13-14-én lebonyolított online versenyen hat hazai és egy kolozsvári egyetem csapatai vettek részt. A csapatoknak egy Debrecenben működő német tulajdonú járműalkatrészgyár bővítési tervével kapcsolatos vezetés- és szervezetfejlesztési feladatokat kellett tíz óra alatt megoldani, majd a zsűri számára prezentálni. Csapatunk tagjai Bolog Monica, Kozma Nóra, Légrádi Attila (2. féléves hallgatók) és Nagy Stella (1. féléves hallgató) voltak, felkészítésükben a Vezetéstudományi Intézet kollégái vettek részt.

Gratulálunk a győzteseknek!

GEN.:2021.07.27. - 22:25:41