Éljenek az édesapák!

Idén június 20-ára esik az apák napja, amit minden évben június harmadik vasárnapján ünneplünk.

Bár ez a nap rövidebb múltra tekint vissza, mint az édesanyák ünnepe, az édesapák is megérdemlik, hogy ez a nap csak róluk szóljon.

Mindenki mást kapott az apjától, mindenkinek megvan a saját személyes története, élménye, ami összeköt velük örökre.

A Corvinuson is sok apa dolgozik, oktat és kutat, természetesen sokkal több, mint amennyit a számaink mutatnak.

A HR-osztályunk tájékoztatása szerint az Egyetemen 200 édesapának 383 gyermeke van (akik 18 évesek vagy 18 év alattiak). A legtöbb gyermeke egy édesapának van, ő 5 gyermek büszke édesapja. A legfiatalabb apuka 28 éves, a legidősebb apa, akinek kiskorú gyermekei vannak 69 esztendős.

De nem is ezek a számok a legfontosabbak, hanem a mögöttük található nevetések, ölelések, az apás élmények. Boldog apák napját kívánunk minden édesapának és nagypapának!

GEN.:2021.07.27. - 21:36:33