Elfogadták a felkérést a Corvinus tartalmi megújulásáért felelős Projektszervezetet támogató tanácsadó testület tagjai

A 2018. október 11-én alakult Projektszervezet munkáját 2018. december 1. és 2019. március 31. között 8 fős tanácsadó testület fogja segíteni.
A testület tagjai elfogadták a felkérést, így teljes létszámban ezután kezdhetik meg munkájukat. A Budapesti Corvinus Egyetem új működési modelljéből fakadó belső megújulási folyamatért felelős szervezet munkáját egy ismert üzletemberekből, szervezetfejlesztési tanácsadókból és a tudományos élet elismert embereiből álló tanácsadó testület fogja segíteni. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy megvitatják a projektszervezet által bemutatott anyagokat, a tanácsadók közvetlenül nem vesznek részt az átalakítási tervek kidolgozásában, hanem nemzetközi tapasztalataikra építve gyakorlati tanácsokkal és észrevételeikkel folyamatosan támogatják a projekt munkáját.

A testület tagjai:
  • Bodnár Viktória, az IFUA Horváth & Partners ügyvezető partnere
  • Bacsa György, a MOL Csoport stratégiai és üzletfejlesztési ügyvezető igazgatója
  • Böszörményi-Nagy Gergely, a Design Terminal vezetője
  • Fertő Imre, az MTA Közgazdaságtudományi Intézetének igazgatója
  • Havas István, az Ernst and Young Magyarország volt vezérigazgatój
  • Pap-Józsa Dávid üzleti mentor
  • Anthony Radev, a SEED vezetőképző alapító igazgatója, a McKinsey & Co. korábbi regionális vezetője.

A testület vezetésére Csák Jánost kérte fel Lánczi András rektor. A tanácsadók a feladatot díjazás nélkül látják el.Térkép